Nazilli'deki depremzedeler için örnek hareket

Nazilli'den Japonya'ya kuru incir ithal eden Japon firması, ilçeye gelen depremzedelerin ihtiyaçları için kullanılmak üzere 5 bin dolar bağışladı.

Nazilli'deki depremzedeler için örnek hareket
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Deprem bölgesine verdiği destekle umutları tekrar yeşerten Nazilli halkı, felaketin 19’uncu gününde yardımlarına devam ediyor. İlçeden Japonya’ya kuru incir ithal eden Japon firması ilçeye gelen depremzedelere 5 bin dolar bağışladı.

“ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN”

Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret eden firmanın Türkiye pazarı danışmanlarından Uğur Yılmaz, bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı Nazilli Belediyesi’ne de teşekkür ederek; “Yardımlarımızın en hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırılacağına inandığımız için başkanımıza geldik. Şehr’ül eminimiz olarak depremin ilk gününden beri başkanımızın yaptıklarını hepimiz yakından takip ettik. Allah kendisinden razı olsun” diye konuştu.

“VEFA BORCUMUZU ÖDEME GÜNLERİ”

“Bu günler vefa borcumuzu ödeme günleridir” diyen başkan Özcan, “Türk halkının zor zamanlarda eşi benzeri görülmemiş bir beraberlik örneği sergileniyor. Nazilli’mizden kuru incir ithal eden bir Japon firması Uğur Yılmaz beyefendi aracılığıyla depremzedeler için kullanılmak üzere bağışta bulundular. Kendilerine nazik davranışlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu günler hepimiz için vefa borcumuzu ödeme günleridir. Türk halkı olarak bu yaraları hep birlikte saracağız” dedi.

Bakmadan Geçme