Nazilli 'Geldik işte dostum, yüzün gülsün' dedi
Nazilli'den önceki gün akşam saatlerinde Hatay Antakya'ya doğru yola çıkan, içerisinde seyyar pide fırını ve ustaların da yer aldığı mobil yemek hizmetleri TIR'ı bölgeye ulaşıyor.
Sosyal medya hesaplarından yardım aracını paylaşan gönüllüler, ‘geldim işte dostum, yüzün gülsün’ yazılı paylaşımları ile yürekleri ısıttı. Nazilli Fırıncılar Odası Başkanı Mahmut Tekin ve ustaların da yer aldığı gönüllüler, desteklerinden dolayı Nazilli Belediyesi ve Nazilli Kaymakamlığı’na teşekkür etti.
“ALLAH RAZI OLSUN”
Bölgeye ulaşan araçların görüntülerinin kamuoyu ile paylaşılacağını kaydeden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Yardımlarımızı ulaştıran gönüllü arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Allah kendilerinden razı olsun” dedi.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)